KOMPLEKSOWE REALIZACJE WNĘTRZ
doradztwo projekty realizacja

Chcemy żebyś dobrze nas wspominał

Bo najważniejsze są relacje

Zdajemy sobie sprawę z siły zaufania. Spokój wynikający ze współpracy z odpowiedzialnym partnerem ciężko wycenić. Doskonale to rozumiemy i dlatego jest to nasz priorytet.

dbamy o twój komfort

wszystko w jednym miejscu

Działamy kompleksowo. Dzięki temu oszczędzamy Twój cenny czas. Projektujemy, przeprowadzamy prace budowlane, produkujemy meble i dostarczamy kompletne wyposażenie.

praca z nami

1) Analiza potrzeb

Zaczniemy od krótkiego briefu. Chcemy poznać Twoje potrzeby 😊. To absolutna podstawa dla udanego projektu. Dzięki paru celnym pytaniom dowiemy się jak możemy Ci pomóc. Porozmawiamy też o budżecie.

2) Inwentaryzacja

Przeprowadzimy dokładne pomiary Twojej przestrzeni. Alternatywnie, jeśli budynek jest jeszcze w fazie budowy, poprosimy Cię o przesłanie dokumentacji technicznej.

3) Koncepcja

Przedstawimy Ci parę przemyślanych pod kątem ergonomii i funkcjonalności wariantów aranżacji. Zaproponujemy rozmieszczenie ścian działowych, mebli, wyposażenia, oświetlenia, sanitariatów i instalacji technicznych.

4) Rozwiązania materiałowe

Na tym etapie zajmiemy się doborem: materiałów użytych do wykończenia ścian, podłóg i sufitów oraz ich kolorystyki, mebli i wyposażenia, elementów takich jak armatura, oświetlenie, drzwi i dekoracje, Żebyś lepiej mógł poczuć klimat proponowanych rozwiązań przedstawimy Ci je w formie tablicy – moodboardu.

5) Wizualizacja

Chcemy żebyś dokładnie wiedział jak będzie wyglądać Twoje przyszłe wnętrze, dlatego przedstawimy Ci je na fotorealistycznych wizualizacjach.

6) Dokumentacja techniczna

Przygotujemy wszystkie rysunki architektoniczne niezbędne do urzeczywistnienia projektu – rzuty, przekroje, kłady ścian, rozwiązania detali i rysunki mebli.

7) Realizacja

Wycenimy i zrealizujemy wszystkie prace niezbędne, żeby Twoje wnętrze przeszło ze stanu obecnego do stanu z projektu i wizualizacji.

8) Przekazanie przestrzeni

To koniec wspólnej podróży. Razem upewnimy się, że realizacja spełnia wszystkie Twoje wymagania i „przekażemy Ci kluczę”. Ciesz się swoim nowym wnętrzem!

nasze realizacje

napisz do nas

    Jakub Lewicki

    Piotr Kuchciński