kompleksowe zabudowy targowe
doradztwo projekty realizacja

Budujemy marki, nie stoiska!

Chcemy zostać z Tobą na dłużej

Bo najważniejsze są relacje

Zdajemy sobie sprawę z siły zaufania. Spokój wynikający ze współpracy z odpowiedzialnym partnerem ciężko wycenić. Doskonale to rozumiemy i dlatego jest to nasz priorytet.

dbamy o twój komfort

wszystko w jednym miejscu

Działamy kompleksowo. Dzięki temu oszczędzamy Twój cenny czas. Projektujemy, produkujemy i zapewniamy wszystkie potrzebne usługi komplementarne takie jak catering, muzyka na żywo czy obsługa fotograficzna.

praca z nami

1) Czego potrzebujesz?

Zaczniemy od krótkiego briefu. Chcemy poznać Twoją markę 😊. To absolutna podstawa dla udanego projektu. Dzięki paru celnym pytaniom dowiemy się kim jesteś i jakie są Twoje potrzeby.

2) Przygotowania

Mierzymy, liczymy, sprawdzamy wymagania techniczne… Szukamy odpowiedzi na pytanie co jest możliwe, a co lepiej zostawić na następną okazję

3) Burza mózgów

To czas poszukiwania inspiracji. Docieramy do najdalszych zakątków świata designu, przeglądamy trendy, zaglądamy do czasopism, tworzymy moodboardy i przerzucamy się pomysłami. Prawdziwa burza mózgów!

4) Projektowanie

Koncepcję już mamy. Daj nam jeszcze chwilę. Przygotujemy wizualizację, rzuty, przekroje i inne rysunki techniczne. W pełni zrozumiesz co dla Ciebie przygotowaliśmy, a my będziemy mogli przystąpić do produkcji.

5) Produkcja

Doświadczenie nauczyło nas, że realizacja stoiska targowego to przede wszystkim walka z czasem. Dbamy by było przygotowane w najdrobniejszych szczegółach jeszcze zanim opuści naszą stolarnie. Nic nas nie zaskoczy.

6) Montaż

Udział w imprezie targowej to ogromne wyzwanie dla każdego wystawcy. Wiemy, ile rzeczy masz na głowie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby było ich jak najmniej. Na dzień przez rozpoczęciem imprezy przekażemy Ci gotowe stoisko i pomożemy się zadomowić.

7) Targi

Przez cały czas trwania targów będziemy razem z Tobą. Daj znać, jeśli czegoś potrzebujesz.

8) Przechowanie

Jeśli chcesz, z przyjemnością zrealizujemy Twój projekt ponownie. Po zakończeniu imprezy skrupulatnie spakujemy możliwe do ponownego wykorzystania elementy stoiska i przechowamy do następnego razu.

9) Feedback

Gdy emocje już opadną poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety. Jak nam poszło? Czy jest jakiś aspekt naszej pracy, który możemy poprawić? Daj nam znać co sądzisz. Chcemy być najlepsi!

Nasze realizacje

  • Expo Real 2019
  • EMV 2019
  • AIX 2018
  • Automechanika 2018
  • Machtool 2018
  • Euroshop 2020

napisz do nas

    Jakub Lewicki

    Piotr Kuchciński